Búracie práce

Hľadáte pracovníkov na búracie práce? Prerábate bytové jadro, potrebujete zbúrať starý rodinný dom, na ktorého mieste postavíte nový domov alebo potrebujete zbúrať plot, či  priemyselný objekt. Už nemusíte hľadať, náš tím skúsených pracovníkov sa postará o všetky búracie práce, ktoré potrebujete. Ponúkame komplexné služby, ktoré súvisia s búracími prácami.

Realizujeme ručné búracie práce i búracie práce s použitím mechanizmov z nášho strojového parku a pri menších búracích prácach využívame búracie kladivo. Naša spoločnosť má k dispozícii modernú techniku (Prelink na stroje).

Pri vykonávaní búracích prác je pre nás dôležitá bezpečnosť, dbáme na všetky bezpečnostné opatrenia a dodržiavame legislatívou stanovené pravidlá. Vykonávame búracie a demolačné práce s ohľadom na statiku budovy.

Našim klientom ponúkame búracie práce stavieb z rôznych konštrukcií, betónové či tehlové stavby, ale aj priemyselné stavby, obytné domy, cestné komunikácie a iné druhy stavieb. V prípade priemyselných budov sa využíva technika demontáže stavby. Pri obytných stavbách a iných stavbách sa najčastejšie využíva technika búrania a demolácia

Pri búracích prácach vzniká veľké množstvo stavebného odpadu, ktoré je potrebné odviesť a vybaviť jeho likvidáciu v súlade so zákonom. Vlastníme nákladné auto MAN s hákovým nosičom kontajnerov, traktorbáger a šmykom riadený nakladač. Naša spoločnosť sa postará o búracie práce a zároveň o stavebný odpad, ktorý pri nich vznikne.

 

Kontaktujte nás

 

Búracie práce

Najnovšie fotografie

Prezrite si naposledy pridané fotografie z našich realizácií.

Vykonávame profesionálne obhliadky

Aby boli cenové ponuky čo najpresnejšie vyhotovujú sa na základe obhliadky. Pracujeme 7 dní v týždni.
Profesionálna obhliadka Šaľa, Galanta, Nitra, Trnava, Nové zámky, Senec, Bratislava a okolie.

KONTAKTUJTE NÁS

Referencie našich zákazníkov