Kanalizačné prípojky na kľúč

Každý vlastník nehnuteľnosti má povinnosť napojiť svoju nehnuteľnosť na verejnú kanalizáciu. Pre tieto účely potrebuje firmu, ktorá sa postará o vybudovanie kanalizačnej prípojky.

Kanalizačná prípojka je úsek kanalizačného potrubia, ktorým sa odvádzajú odpadové vody z pozemku. Odpadové vody sa odvádzajú aj z miesta vyústenia vnútorných kanalizačných rozvodov objektu alebo stavby. Kanalizačná prípojka je vybudovaná tak, aby vyústila do verejnej kanalizácie.

S našou mechanizáciou a minibagrom sa postaráme o vybudovanie kanalizačnej prípojky aj v úzkych priestoroch vášho pozemku. Pre každú nehnuteľnosť je potrebná samostatná kanalizačná prípojka. Tá by mala byť čo najkratšia, priama, vedená v jednom smere a vyrobená z jedného druhu materiálu. V prípade, že budete potrebovať zmeniť smer kanalizačnej prípojky, je potrebné na mieste zmeny smeru vybudovať kanalizačnú šachtu, ktorej stavbu vieme tiež zrealizovať. S našou technikou podvŕtavame aj komunikácie so šnekom s priemerom 200 mm.

Pripojenie na kanalizáciu je dobré nechať na profesionálov, pretože ide o vodnú stavbu. Naši pracovníci pracujú 7 dní v týždni. Služby pripojenia nehnuteľnosti na odpad, verejnú kanalizáciu, opravy porúch na rúrovom vedení a výmeny starých potrubných rozvodov ponúkame v okolí miest Šaľa, Galanta, Trnava, Nové Zámky, Nitra, Senec i v hlavnom meste Slovenska, v Bratislave.

V prípade záujmu vieme zabezpečiť vyhotovenie projektu realizácie a zároveň ponúkame aj možnosť vybavenia všetkých potrebných povolení. Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať.

 

Kontaktujte nás

 

Kanalizačné prípojky na kľúč

Najnovšie fotografie

Prezrite si naposledy pridané fotografie z našich realizácií.

Vykonávame profesionálne obhliadky

Aby boli cenové ponuky čo najpresnejšie vyhotovujú sa na základe obhliadky. Pracujeme 7 dní v týždni.
Profesionálna obhliadka Šaľa, Galanta, Nitra, Trnava, Nové zámky, Senec, Bratislava a okolie.

KONTAKTUJTE NÁS

Referencie našich zákazníkov