Zemné práce

Predtým ako začnete kopať základy stavby a  začnete so stavbou nehnuteľnosti, je potrebné vyriešiť zemné práce. Naša firma sa postará o prípravné zemné práce, hlavné zemné práce a dokončovacie zemné práce.

V rámci prípravných zemných prác založíme stavenisko. V praxi to znamená, že stavenisko oplotíme a  odstránime  z neho všetky prekážky, ktoré by mohli stavbu ohroziť . Následne naši pracovníci pripravia príjazdovú cestu pre všetky mechanizmy a vozidlá, ktoré sa budú potrebovať dostať na stavenisko.

Po pripravení staveniska nasleduje jeho prieskum. Pred samotnou stavbou je dôležité poznať zloženie základovej pôdy, preto na stavenisku vykonáme testy pomocou sondy.  Na stavenisku pripravíme inžinierske siete pripravovaný objekt vytýčime. Objekty prejdú vytýčením na základe nadmorskej výšky. Pri nerovných povrchoch, postupujeme podľa základných výpočtov štvorcovej siete. Vytyčovanie sa robí rôznymi spôsobmi na základe toho, aká stavba sa chystá postaviť a aký je povrch.

Samozrejmosťou sú hlavné zemné práce, ktoré vykonávame s ohľadom na bezpečnosť na stavenisku. Postaráme sa vám aj o úpravu terénu a terénne práce na pozemku. Zemné práce vykonávame v okolí miest Šaľa, Galanta, Trnava, Nové Zámky, Nitra, Bratislava, Senec.

 

Kontaktujte nás

 

Zemné práce

Najnovšie fotografie

Prezrite si naposledy pridané fotografie z našich realizácií.

Vykonávame profesionálne obhliadky

Aby boli cenové ponuky čo najpresnejšie vyhotovujú sa na základe obhliadky. Pracujeme 7 dní v týždni.
Profesionálna obhliadka Šaľa, Galanta, Nitra, Trnava, Nové zámky, Senec, Bratislava a okolie.

KONTAKTUJTE NÁS

Referencie našich zákazníkov