Výkopové práce

Našim klientom ponúkame ručné výkopové práce a výkopové práce s výkonným bágrom. Vyškolení skúsení pracovníci postupujú pri výkopových prácach na vašom pozemku podľa bezpečnostných podmienok a platnej legislatívy.

Pri výkopových prácach je dôležité poznať vlastnosti zeminy ešte predtým, ako sa začne s prácami. Pred začatím výkopových prác je preto základným pilierom úspechu a bezpečnosti pri práci geotechnický prieskum, ktorý nám o zemine v miestach, kde plánujeme výkopové práce, povie to, čo potrebujeme. Bez prieskumu vieme kopať iba menšie plochy do 100 m3.

Zameriavame sa na menšie výkopové práce na pozemkoch vašich obydlí, ale aj na rozsiahlejšie výkopové práce na staveniskách väčších pozemkov. Na staveniskách zabezpečujeme bezpečnosť na pracovisku, kde hrozí pád do vykopanej jamy ohraničením a označením staveniska.

Na výkopové práce využívame modernú techniku, ktorá sa dostane aj do užších priestorov a je šetrná k trávniku či dlažbe na vašom pozemku. Minibáger, ktorý sa ľahko dostane kamkoľvek, má hydraulickú svahovačku, 30,60 lyžicu s hĺbkou výkopu až do 2,5 metra.

Po vykonaných výkopových prácach, vieme pomôcť so zasypávaním vykopaných oblastí s ohľadom na bezpečnosť pracovníkov. Naša firma sa špecializuje aj na prevoz zeminy.

 

Kontaktujte nás

 

Výkopové práce

Najnovšie fotografie

Prezrite si naposledy pridané fotografie z našich realizácií.

Vykonávame profesionálne obhliadky

Aby boli cenové ponuky čo najpresnejšie vyhotovujú sa na základe obhliadky. Pracujeme 7 dní v týždni.
Profesionálna obhliadka Šaľa, Galanta, Nitra, Trnava, Nové zámky, Senec, Bratislava a okolie.

KONTAKTUJTE NÁS

Referencie našich zákazníkov