Terénne úpravy

Pri terénnych prácach, ktoré výrazne zmenia vzhľad prostredia alebo odtokové pomery, je potrebné podať žiadosť na stavebný úrad. Pri menších prácach stačí ohlásiť svoj zámer vykonať na pozemku terénne práce príslušnému obecnému úradu.

Pri dokončovaní domu alebo inej stavby sa musí rátať s terénnymi vonkajšími úpravami pozemku. Či už ide o mulčovanie trávnatej plochy, orbu, rotovátorovanie menších a väčších plôch, výkopové práce pri bazénoch, jazierku alebo iné terénne úpravy. Vykonávame aj terénne úpravy spojené s výsadbou stromov či osádzaním plotov. Radi vám pomôžeme s akýmikoľvek terénnymi úpravami na vašom pozemku.

Na terénne úpravy pozemku využívame ručné nástroje aj moderné stroje, ktoré nepoškodia terén vášho pozemku a dostaneme sa s nimi aj do úzkych priestorov, čo ocenia hlavne majitelia rodinných domov pri terénnych úpravách spojených s výkopom na umiestnenie inžinierskych sietí. Pri terénnych prácach využívame rotačný laser na presné vyrovnanie terénu.

Naše služby poskytujeme svojim klientom 7 dní v týždni, vy si tak nemusíte brať nutne dovolenku počas pracovného týždňa kvôli menším terénnym prácam na vašom pozemku. Pozemok si vieme prísť pozrieť osobne a vykonať bezplatnú prehliadku pozemku, na ktorom plánujete terénne úpravy. Radi vám poradíme a usmerníme vás vďaka dlhoročným skúsenostiam, dohodnite si bezplatnú konzultáciu.

 

Kontaktujte nás

 

Terénne úpravy

Najnovšie fotografie

Prezrite si naposledy pridané fotografie z našich realizácií.

Vykonávame profesionálne obhliadky

Aby boli cenové ponuky čo najpresnejšie vyhotovujú sa na základe obhliadky. Pracujeme 7 dní v týždni.
Profesionálna obhliadka Šaľa, Galanta, Nitra, Trnava, Nové zámky, Senec, Bratislava a okolie.

KONTAKTUJTE NÁS

Referencie našich zákazníkov