Pretláčanie komunikácie

Ponúkame podvŕtavanie, známe aj ako pretláčanie cestných komunikácií, chodníkov, parkovísk i trávnatých plôch. Na podvŕtavanie využívajú naši školení pracovníci šnekové vŕtacie zariadenie.

Pretláčanie komunikácie je v porovnaní s klasickými výkopovými prácami výhodnejšou formou pripravenia plochy pre inžinierske siete, kanalizačné prípojky či vodovody, alebo plynovody. Vŕtaný otvor má v priemere 200 mm. Pretláčanie je možné vykonať aj v menej prístupných či úzkych priestoroch.

Pri pretláčaní komunikácie alebo inej plochy sa nemusí rozkopať celá cesta. Tým pádom sa nepoškodí povrch upravených plôch v mieste, kde so strojom podvŕtavame cesty či inú komunikáciu.

Ponúkame pneumatické pretláčanie popod komunikáciami a chodníkmi. Pretláčaný otvor vieme relizovať v priemere od 100 do 130mm. Vhodné najmä na prípojky vodovodu, plynovodu, káblov. Do vŕtaných otvorov osádzame aj chráničky.

Okrem samotného podvŕtanania komunikácií ponúkame uloženie chráničiek na inžinierske siete - elektrika, voda, plyn, káble, ale aj výmenu starých potrubných rozvodov, opravu porúch a klasické zemné, výkopové a inžinierske práce. Pracujeme v okolí miest Šaľa, Galanta, Nitra, Trnava, Nové Zámky, Senec, Bratislava a okolie.

 

Kontaktujte nás

 

Pretláčanie komunikácie

Pretláčanie komunikácie

Najnovšie fotografie

Prezrite si naposledy pridané fotografie z našich realizácií.

Vykonávame profesionálne obhliadky

Aby boli cenové ponuky čo najpresnejšie vyhotovujú sa na základe obhliadky. Pracujeme 7 dní v týždni.
Profesionálna obhliadka Šaľa, Galanta, Nitra, Trnava, Nové zámky, Senec, Bratislava a okolie.

KONTAKTUJTE NÁS

Referencie našich zákazníkov